Torby z własnym nadrukiem logo

Torba z własnym logo – unikalny styl

Torba z własnym nadrukiem to świetny pomysł na oryginalny gadżet dla firm i nie tylko. Dzięki umieszczeniu charakterystycznego symbolu torba z własnym nadrukiem może stać się świetnym gadżetem promującym markę. Jest to też dobra metoda, aby zostać zapamiętanym podczas targów i licznych wydarzeń, w których bierze udział dana organizacja. Torba z własnym nadrukiem może być świetnym elementem stylizacji dla poszukiwaczy oryginalnego stylu. Dzięki niej można zakomunikować otoczeniu, jakie są nasze zainteresowania oraz przyciągnąć ludzi podobnych do nas. Czy to nie jest wspaniałe? Dodatkowo używając torby wielokrotnego użytku, każdy człowiek przyczynia się do zmniejszenia ilości produkowanych odpadów.

W naszej ofercie posiadamy plecaki minimalizujące ryzyko kradzieży dzięki specjalnie zamontowanym niewidocznym zamkom. To rozwiązanie przypadnie do gustu szczególnie osobom, które często podróżują i przebywają w zatłoczonych miejscach. Posiadamy także plecaki z lampkami, składane torby oraz saszetki. Nasze produkty są wykonane z różnych rodzajów materiałów i są dostępne wielu kolorach do wyboru. Każda nasza torba może być zadrukowana własnym logo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Ekologiczne torby reklamowe

Torba ekologiczna z własnym nadrukiem z powodzeniem jest zastępowana przez plastikowe odpowiedniki. Są to produkty wielorazowego użytku, które dzięki swojej trwałości towarzyszyć nam mogą nawet kilka lat. Siatki bawełniane to jeden z elementów promujących ekologiczny styl życia. Torby te spowodowały, że zmalała produkcja reklamówek z plastiku, które rozkładają się w niewyobrażalnym czasie od 100 do nawet 1000 lat. Proponowane przez nas torby, na których znaleźć się może dowolny nadruk, także logo firmy, są biodegradowalne, nie zanieczyszczają środowiska i tym samym mają korzystny wpływ na naszą planetę.

Produkcja toreb ekologicznych odbywa się zgodnie z normami, które minimalizują ilość przedostających się do atmosfery czynników szkodliwych. Te bawełniane artykuły:

 • nie zawierają czynników rakotwórczych,
 • nie zawierają przenośników chloroorganicznych,
 • nie zawierają barwników alergizujących,
 • są zbadane pod kątem obecności metali ciężkich, pestycydów, chlorifoneli,
 • ich wartość PH jest odpowiednia do ludzkiej skóry.

Torebka materiałowa z bawełny korzystnie wpływa na domowy budżet, jedna może być użytkowana regularnie przez kilka lat. Natomiast siatki plastikowe, które należy kupować, najczęściej trafiają do kosza zaraz rozpakowaniu towaru.

Dzięki dużej popularności ekologiczne torebki mogą być świetnym nośnikiem reklam – firmy, które decydują się na umieszczenie swojego logo na eko siatkach z lnu lub bawełny pokazują swoje poglądy związane z ochroną środowiska, podkreślając tym, jak znaczącą rolę odgrywa dla nich natura, co spotyka się z przychylną opinią. Logo to nie jedyny element, który może znaleźć się na torbie – w ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się ekotorby rozmaitych wielkości, dzięki czemu można na nie nanieść nawet obszerne reklamy, hasła, grafiki.

Solidne, praktyczne, estetyczne, proekologiczne – nasze torebki bawełniane z nadrukiem to dbałość o środowisko i idealne miejsce na promowanie swojego przedsiębiorstwa.

Torba na zakupy z logo – pozostałe materiały

Nasza oferta jest bardzo szeroka, co pozwala na wybór torebki z własnym nadrukiem dostosowanej do indywidualnych potrzeb i preferencji. Dlatego zdecydowaliśmy się na bogaty asortyment, który obejmuje:

Dzięki dużej różnorodności materiałów torba na ramię z własnym nadrukiem może być wykorzystana podczas zakupów, na plaży, w pracy, szkole, targach i konferencjach i innych wydarzeniach, na których warto zareklamować swoją firmę. Wszystkie dostępne materiały pozwalają na łatwą pielęgnację – część z nich wystarczy wyprać w pralce, pozostałe wymagają jedynie przetarcia zwilżoną szmatką. Wszystkie oferowane torby ekologiczne z logo są wielorazowe, przeznaczone do częstego użytkowania. Ze względu na odmienne tkaniny, przy wykonywaniu projektu, należy wykorzystać różne metody nadruku.

Ekotorby z nadrukiem – oferowane sposoby wykonywania druków

Każdy może zaprojektować torbę z dowolnym projektem. Decydując się na konkretną torbę, a więc i materiał, należy wybrać metodę nadruku, która jest wyszczególniona w opisie danego produktu. Do najpopularniejszych metod nadruku należą:

 • termotransfer flex TFX1 – polega na wycięciu grafiki z folii flex przy zastosowaniu plotera tnącego i nałożeniu go na materiał przy pomocy prasy termicznej. Po dokonaniu nadruku folia podkładowa jest ściągana. Nadruk ten jest wytrzymały, elastyczny i odporny na uszkodzenia (pranie),
 • termotransfer flock TF2 – polega na wycięciu grafiki z folii flock, pokrytej delikatnym meszkiem w dotyku przypominającym aksamit. Następnie folia jest nakładana na materiał, wybraną ekotorbę, przy użyciu prasy termicznej. Na końcu należy usunąć folię podkładową. Metoda ta daje równie trwały efekt, a materiał zyskuje estetyczną i miłą w dotyku wypukłość,
 • termotransfer flex solwentowy 2 – polega na wydrukowaniu grafiki na folii flex w drukarce, która wykorzystuje tusz ecosolwentowy. Dzięki niemu można ozdabiać koszulki, bawełniane torby i inne płócienne siatki. Gdy folia jest już zadrukowana, należy ją wyciąć przy pomocy plotera tnącego. Do nałożenia grafiki na wybrany materiał stosuje się prasę termotransferową,
 • tampondruk GR2 i GR3 – torby ekologiczne z logo można tworzyć również przy użyciu specjalnego atramentu oraz stempla silikonowego, czyli tamponu. Technologia ta polega na nanoszeniu projektu przy użyciu stempla na wybrany materiał. Jest ona bardzo dokładna i pozwala na zachowanie najmniejszych detali. Dużą zaletą jest możliwość stosowania jej na nieregularnych powierzchniach,
 • tłoczenie na gorąco – modne torby ekologiczne mogą posiadać nadruki wytłoczone, a efekt ten uzyskiwany jest dzięki dociśnięciu specjalnej matrycy to powierzchni, która ma zostać ozdobiona. Tłoczenie wykonywane jest na gorąco, a uzyskany efekt to 3D,
 • sitodruk S1 i S2 – jest to druk na torbach uzyskiwany przy pomocy szablonu przykładanego do materiału. Szablon ten zakrywa miejsca niedrukowane, a sam nadruk jest wykonywany przez przetłaczanie farby ręcznie lub prasą sitodrukową. Jest to idealna metoda na znakowanie toreb reklamowych, jest to także sposób na tanie torby ekologiczne,
 • sitotransfer ST3 – torby z nadrukiem na zamówienie powstają także przy pomocy techniki wykorzystującej trwałe farby plastizolowe. Metoda ta daje gwarancję uzyskania nasyconych kolorów oraz odzwierciedlenia najdrobniejszych detali. Nadruk ten polega na użyciu specjalnej foli i nałożeniu na nią farby tworzącej wzór klienta. Kolejno na farbę nakładany jest klej i tak przygotowana całość wgrzewana jest w odpowiednim miejscu na materiale prasą termiczną,
 • sublimacja SU1 – torby bawełniane na zamówienie powstałe przy zastosowaniu techniki sublimacji, cechują się trwałością, elastycznością oraz niskim kosztem produkcji. Specjalny tusz jest nakładany na papier transferowy i przenoszony przy pomocy wysokiego ciśnienia i wysokiej temperatury na torby reklamowe materiałowe z poliestru,
 • haft 1 – torba na zakupy z napisem może być także wyhaftowana. Dzięki użyciu metody haft 1 powstają różnorodne wzory na dowolnych tkaninach przy pomocy nici oraz hafciarki (urządzenia). Haft można łączyć z każdym kolorem, co czyni go uniwersalnym. Dużą zaletą jest ciekawy efekt oraz nieścieralność,
 • druk UV3 – torby z nadrukami z twardszego materiału mogą być ozdabiane techniką druku UV, polegającą na utwardzaniu nadrukowanych elementów światłem UV. Metoda ta jest ekologiczna, ponieważ w procesie druku nie korzysta się z rozpuszczalników.

Każda z tych technik pozwala na wykonanie trwałej, jakościowe, atrakcyjnej torby ekologicznej materiałowej. Eko torby z własnym nadrukiem, Twoim zdjęciem i każdym indywidualnym projektem to zarówno pomysł na ciekawą reklamę, jak i zakup produktu z niepowtarzalnym wzorem.

Torba eko z nadrukiem – gadżety reklamowe z bawełny i innych materiałów

Torby materiałowe z nadrukiem mogą okazać się idealnym upominkiem biznesowym ze względu na jego praktyczne zastosowanie, estetyczny wygląd, trwałość i wyborną okazję do zaprezentowania nazwy i logo firmy. Darmowe torby ekologiczne to prezent, który chce się zatrzymać.

 • Rozpoznawalność firmy – torebki ekologiczne z nadrukowanym logo, nazwą, niekiedy również usługami, mogą korzystnie wpłynąć na rozpoznawalność firmy. Jest to świetne dopełnienie reklam internetowych.
 • Pozytywny wizerunek – firma, która oferuje bawełniane torby ekologiczne i jednocześnie wpisuje się w ważny trend ochrony środowiska, szybko zyskuje uznanie u innych przedsiębiorców i potencjalnych klientów oraz pracowników,
 • Tania forma reklamy – produkcja nadruków na torbach bawełnianych to stosunkowo tani sposób na trafną i nienachalną reklamę. W przypadku niskiego budżetu na promocję swojej działalności warto zainwestować w ciekawe torby lniane, płócienne, bawełniane czy papierowe, których koszt, szczególnie przy zakupie hurtowym jest bardzo niski, przy jednoczesnej trwałości i użyteczności szmacianej torby.
 • Świąteczny prezent biznesowy – torebki z własnym nadrukiem są częstym upominkiem biznesowym, a także gadżetem rozdawanym podczas różnych spotkań branżowych, szkoleń oraz konferencji. Jako przydatny prezent, torba bawełniana reklamowa z pewnością pomoże dobrze zapamiętać firmę.
 • Dla pracowników – torby firmowe mogą być także wręczane pracownikom przy okazji różnych spotkań zawodowych.

Eko torby – sklep internetowy im-gadzety.pl

W ofercie naszego sklepu online znajdują się torby ekologiczne bez nadruku o różnym przeznaczeniu. Nasz asortyment jest bardzo bogaty i obejmuje produkty wykonane z odmiennych materiałów o zróżnicowanych rozmiarach oraz kolorach. Wśród toreb ekologicznych od najlepszych producentów wyróżniamy:

 • torby zakupowe,
 • torby na laptopy i dokumenty,
 • torby sportowe i plażowe,
 • torby damskie,
 • torby na ramię,
 • torby termiczne,
 • plecaki sportowe i turystyczne,
 • plecaki miejsce,
 • plecaki z przegródką na laptop,
 • walizki,
 • worki sportowe i odblaskowe,
 • worki marynarskie,
 • woreczki bawełniane,
 • woreczki ozdobne,
 • pudełeczka.

Im-gadzety to miejsce, gdzie kupić można torbę ekologiczną w niskiej cenie. Na wszystkie prezentowane produkty można nanieść własne logo, napis, zdjęcie – zrealizujemy każdy projekt przy użyciu wybranej metody nadruku. Wszystkie wzory są szczegółowo omawiane z klientem. Ze względu na materiał zakupionej torby, możliwe jest stworzenie indywidualnego zlecenia, chętnie pomożemy również we właściwym doborze techniki drukarskiej. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw, zamawiających torebki z własnym nadrukiem hurtem.

Eko torba z własnym nadrukiem – możliwość porównania produktów

Ze względu na dużą ilość ekologicznych toreb reklamowych, chcemy ułatwić klientom właściwy wybór – wystarczy skorzystać z porównywarki, która przedstawia ceny, parametry, dostępne kolory oraz materiał wykonania wskazanych towarów.

Torba ekologiczna z własnym nadrukiem – cennik i lokalizacja

Zlecenia związane ze sprzedażą materiałowych toreb z nadrukami realizujemy na terenie całej Polski, głównie w największych miastach kraju, czyli w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu. Ceny naszych usług zależą od rozmiarów grafiki, techniki jej nanoszenia, gramatury torby oraz wielkości zamówienia – im jest ono większe, tym kwota za pojedynczy produkt maleje.

Torby czarne, białe, wielobarwne, dla klientów biznesowych, nauczycieli, przyjaciół lub siebie samego – zachęcamy do wyboru torby ekologicznej, na której widnieć będzie jedyna w swoim rodzaju grafika. Zapraszamy Państwa do kontaktu, chętnie odpowiemy na najbardziej nurtujące pytania.

3 - 7 dni
Plecak na laptopa 15,6
Plecak na laptopa 15,6"

Najniższa cena netto: kategoria lub firma error

 
Porównaj
3 - 7 dni
Plecak na laptopa 15,6
Plecak na laptopa 15,6"

Najniższa cena netto: 143,48 zł

 
Porównaj
7 dni
3 - 7 dni
Saszetka
Saszetka

Najniższa cena netto: kategoria lub firma error

 
Porównaj
3 - 7 dni
Plecak na laptopa
Plecak na laptopa

Najniższa cena netto: kategoria lub firma error

 
Porównaj
Torba z siateczki, 100% bawełny
Torba z siateczki, 100% bawełny

Najniższa cena netto: 8,25 zł

 
Porównaj
3 - 7 dni
Plecak
Nowość
Plecak

Najniższa cena netto: 16,37 zł

Porównaj
3 - 7 dni
Plecak Impact AWARE™ rPET Urban
Nowość
Plecak Impact AWARE™ rPET Urban

Najniższa cena netto: 124,92 zł

 
Porównaj
3 - 7 dni
Plecak Impact AWARE™ rPET Urban
Plecak Impact AWARE™ rPET Urban

Najniższa cena netto: 124,92 zł

 
Porównaj
3 - 7 dni
Plecak Impact AWARE™ rPET Urban
Plecak Impact AWARE™ rPET Urban

Najniższa cena netto: 124,92 zł

 
Porównaj
3 - 7 dni
Plecak Impact AWARE™ rPET Urban
Plecak Impact AWARE™ rPET Urban

Najniższa cena netto: 124,92 zł

 
Porównaj
3 - 7 dni
3 - 7 dni
Plecak na laptopa Swiss Peak 15.6
Nowość
Plecak na laptopa Swiss Peak 15.6", ochrona RFID

Najniższa cena netto: 276,76 zł

 
Porównaj
3 - 7 dni
Plecak na laptopa 15.6
Nowość
Plecak na laptopa 15.6" Swiss Peak AWARE™ RPET

Najniższa cena netto: 231,71 zł

 
Porównaj
3 - 7 dni
Plecak na laptopa 15.6
Nowość
Plecak na laptopa 15.6", Impact AWARE™ RPET

Najniższa cena netto: 263,29 zł

 
Porównaj
3 - 7 dni
3 - 7 dni
3 - 7 dni
Plecak na laptopa 15.6
Nowość
Plecak na laptopa 15.6" Swiss Peak AWARE™ RPET

Najniższa cena netto: 218,25 zł

 
Porównaj
3 - 7 dni
3 - 7 dni
3 - 7 dni
3 - 7 dni
Worek ze sznurkiem z bawełny z recyklingu B'RIGHT
Nowość
Worek ze sznurkiem z bawełny z recyklingu B'RIGHT

Najniższa cena netto: 5,53 zł

     
Porównaj
3 - 7 dni
Torba z juty na zakupy
Nowość
Torba z juty na zakupy

Najniższa cena netto: 11,58 zł

 
Porównaj
3 - 7 dni
Torba na zakupy
Nowość
Torba na zakupy

Najniższa cena netto: 9,37 zł

   
Porównaj
3 - 7 dni
Mała torba na ramię
Nowość
Mała torba na ramię

Najniższa cena netto: 26,90 zł

 
Porównaj
3 - 7 dni
Torba na laptopa 13
Nowość
Torba na laptopa 13" RPET

Najniższa cena netto: 52,59 zł

 
Porównaj
3 - 7 dni
Składany plecak RPET
Nowość
Składany plecak RPET

Najniższa cena netto: 13,44 zł

Porównaj
3 - 7 dni
Torba na dokumenty, torba na laptopa 15
Nowość
Torba na dokumenty, torba na laptopa 15" RPET

Najniższa cena netto: 71,14 zł

 
Porównaj
3 - 7 dni
Torba na dokumenty RPET
Nowość
Torba na dokumenty RPET

Najniższa cena netto: 41,68 zł

     
Porównaj
3 - 7 dni
Nieprzemakalny plecak RPET
Nowość
Nieprzemakalny plecak RPET

Najniższa cena netto: 55,99 zł

     
Porównaj
3 - 7 dni
Torba termoizolacyjna RPET na butelkę
Nowość
Torba termoizolacyjna RPET na butelkę

Najniższa cena netto: 19,47 zł

 
Porównaj
3 - 7 dni
Wózek na zakupy z juty, składany
Nowość
Wózek na zakupy z juty, składany

Najniższa cena netto: 109,96 zł

 
Porównaj
3 - 7 dni
Wózek na zakupy RPET, składany
Nowość
Wózek na zakupy RPET, składany

Najniższa cena netto: 99,21 zł

 
Porównaj
3 - 7 dni
Torba konopna na zakupy
Nowość
Torba konopna na zakupy

Najniższa cena netto: 13,29 zł

   
Porównaj
3 - 7 dni
Torba z juty na zakupy
Nowość
Torba z juty na zakupy

Najniższa cena netto: 7,91 zł

 
Porównaj